rodinná optika s tradicí již od roku 1992


nabízíme odbornou péči ​s citlivým přístupem ke každému zákazníkovi,

vysoce profesionální služby očních optiků a optometristů, 

moderní přístrojové vybavení 

a kvalitní produkty za dostupné ceny 


 • dioptrické brýle
 • multifokální a progresivní brýle
 • dětské dioptrické brýle a okluzory
 • sluneční a sportovní dioptrické brýle
 • dětské sluneční dioptrické brýle
 • měření zraku optometristou bez objednání
 • nezávazný test vidění s multifokálními čočkami
 • personalizace brýlových čoček
 • odborné poradenství při výběru obrub
 • kamera na zkoušení nových brýlí
 • odborné opravy a servis brýlí 
 • prodej optických pomůcek 
 • pro stálé zákazníky máme zajímavé slevy
 • věrnostní program
 • pro pojištěnce ZPMV sleva 10%

4. - 6. ČERVENCE 2022

MÁME ZAVŘENO

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PRÁZDNINY!

Image


​MĚŘENÍ ZRAKU 


Pokud je Vám více než 15 let a máte problémy s viděním, můžete nás navštívit a s naším optometristou si domluvit měření zraku nebo se objednat rovnou zde. 


KONZULTACE MULTIFOKÁLNÍCH BRÝLÍ


Uvažujete-li o multifokálních brýlích nezávazně Vám předvedeme test vidění s progresivními čočkami. Sestavíme Vám zkušební multifokální brýle ve vašich dioptriích tak, aby jste si vyzkoušeli, jak Vám budou vyhovovat a co jejich nošení obnáší. Abyste nemuseli čekat, objednejte si konzultaci na konkrétní čas zde.


MLUVÍME TAKÉ UKRAJINSKY / МИ ТАКОЖ ГОВОРІМО УКРАЇНСЬКОЮ

Máme novou posilu v našem optickém týmu. Marina je oční lékařka z Dnipra na Ukrajině. Díky ní mluvíme už i ukrajinsky. Pokud vaši přátelé z Ukrajiny budou mít problémy s brýlemi nebo viděním vůbec, nasměrujte je k nám. Rádi pomůžeme. Servis brýlí pro lidi prchající z válkou sužované země, nabízíme zdarma. 

Image

УКРАЇНСЬКА ВЕРСІЯ САЙТУ


VYUŽIJTE NAŠÍ POKRAČUJÍCÍ NABÍDKY VARILUX 1+1  NA MULTIFOKÁLNÍ ČOČKY

Image

Obtěžuje vás neustálé střídání brýlí? Máme pro vás řešení - brýlové čočky VARILUX vám usnadní život! Jak s multifokálními brýlemi uvidíte, Vám nově rádi předvedeme na našem virtuálním přístroji Nautilus.  Neváhejte a přijďte se k nám zeptat na akci VARILUX 1+1! Při koupi jednoho páru čoček a obruby, můžete využít naší nabídky druhého páru čoček zdarma. Nabídka platí vždy pro jednoho nositele a při zakoupení druhé brýlové obruby v hodnotě min. 3000,- Kč. Jde o jedinečnou příležitost pořídit si druhé multifokální brýle ve formě např. slunečních či samozatmavovacích brýlí apod. 

Naše akce na podporu nošení multifokálních resp. progresivních brýlí trvá nově do odvolání. 

Varilux Hradec Králové


VÁHÁTE ZDA MŮŽETE MÍT MULTIFOKÁLY?

Přijďte si k nám nezávazně vyzkoušet vidění s multifokálními brýlemi Jsme na to nově zařízení ...ještě lépe než dříve. 

Sestavíme Vám zkušební multifokální brýle ve Vašich dioptriích tak, aby jste si vyzkoušeli, jak Vám budou vyhovovat a co jejich nošení obnáší.

multifokální brýle Hradec Králové​​Multifokální brýle Hradec Králové​​​​měření zraku Hradec Králové​​

 


JE TI 40+ A NECHCEŠ NOSIT MULTIFOKÁLY PROTOŽE NA DÁLKU VIDÍŠ DOBŘE? NEBO NAOPAK MULTIFOKÁLY NOSÍŠ, ALE U POČÍTAČE BYS OCENIL ŠIRŠÍ ZORNÉ POLE? VYUŽIL BYS SPÍŠE SOFISTIKOVANÉ BRÝLE K POČÍTAČI?

Uvažujete o pohodlných brýlích na čtení a k počítači? Brýlích které Vám zajistí dobré vidění na více vzdáleností? Brýle se kterými uvidíte na klienta se kterým komunikujete a zároveň na drobně psaný text?

PŘIJĎTE SE K NÁM PORADIT.  BRÝLOVÉ ČOČKY VARILUX DIGITIME JSOU JEDNÍM Z OSVĚDČENÝCH ŘEŠENÍ.

Image


BRÝLE NA FKSP?

Dostáváte- li od svého zaměstnavatele možnost čerpat příspěvky z FKSP, můžete je využít na nákup brýlí v naší oční optice. 

Co znamená FKSP? Není to žádné zaklínadlo, ale jednoduše zkratka, pod kterou se ukrývá delší název fondu. Fond kulturních a sociálních potřeb je fondem s finančními prostředky, které mohou zaměstnanci využít jako benefit. Takové fondy vytvářejí pro své zaměstnance státní a příspěvkové organizace, ale i některé soukromé firmy a obchodní společnosti.

Čerpání FKSP prostřednictvím naší optiky je jednoduché. Brýle, které si u nás objednáte, fakturujeme Vašemu zaměstnavateli. Na Vás už pak zbývá jen vyzvednutí zakázky a vidění v nových brýlích.

Přijďte se poradit a využijte zároveň naší nabídku měření zraku nebo konzultace multifokálního vidění zdarma k brýlím od nás.


UŽ JSTE ZAZNAMENALI NAŠE ORIGAMI VÝLOHY?

Sázíme na to, že veselá hravá výloha při procházce městem potěší každého a tak se snažíme a vytvářime užité umění do naších výloh ...na jaro k nám přilétla hejna barevných origami jestřábů :)

ImageImage

 

Image

​​​


PROČ NAKUPOVAT U SOUKROMÉHO OPTIKA?

Vstoupit do osobního a příjemného prostředí vaší lokální oční optiky, kterou pravděpodobně vlastní člověk z vašeho města, se vyplatí hned z několika důvodů. Oproti optice řetězcového typu neláká ke vstupu super výhodnou nabídkou, ale osobitou výlohou a lidmi, kteří mají svoji práci rádi a vědí, že úspěchem jejich podnikání je kvalita odvedené práce. 

Oční optika je především o pomoci a poctivosti. Málokterý zákazník se v této problematice orientuje a je tedy závislý na informacích, které získá přímo od optika. Víme, že spokojený zákazník se k nám rád vrací a k tomu vede dobrá rada, dobrá cena a kvalitní produkt a služby.

Brýle si nekupujete na pár měsíců, ale na několik let. I kvalitním brýlím a brýlovým čočkám se při každodenní manipulaci může něco stát. Ať už jde jen o uvolněný šroubek nebo zlomení, ulomení či poškrábání, u soukromého optika můžete počítat se stoprocentním servisem, a to i v případě, že uplynula vaše záruka.

Každý člověk je jedinečný a nám to dává široké možnosti řešení vašeho problému. Snažíme se najít ideální obruby a brýlové čočky přímo pro vás, vám na míru, a to díky našim znalostem a zkušenostem. V optice řetězcového typu se vás snaží napasovat do unifikovaných řešení, která jsou vytvořena vlastně z nutnosti, aby na každé pobočce bylo možné obdržet to samé, a to hlavně díky kritériu ziskovosti.

Rádi si vytváříme dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky, a to by bez jejich důvěry nebylo možné. Snažíme se o spokojenost, vstřícnost a spolehlivost.

Image


PŘEMÝŠLÍTE O DÁRKU?

Praktický dárek pro maminku, tátu, dceru, syna, dědu a babičku nebo tchýni? Nové brýle nebo příspěvek na ně ocení každý,  jednoduše se u nás můžete zastavit pro krásný dárkový poukaz v hodnotě 500Kč, 1000Kč, 2000Kč, 5000Kč nebo na konkrétní částku dle vašeho uvážení :)

Poukazy lze využít na nové brýle včetně měření zraku, ale i na jakoukoliv jinou zakázku nebo nákup u nás v optice. Jako bonus lze využít měření zraku zdarma či si vyzkoušet vidění s multifokálními brýlemi. Poukazy nemají žádné časové omezení.

Image​​​​​


PLNO SPORTOVNĚ ELEGANTNÍCH BRÝLÍ ZNAČKY OAKLEY

Pokud neznáte vysokou kvalitu brýlových obrub Oakley kombinovanou s originálním designem, věřte že Vás nadchneme. Máme pro Vás brýlové obruby Oakley pro běžné nošení , na sport i jako sluneční brýle. Přijďte se k nám nezávazně poradit,  jak můžeme vyřešit Vaše dioptrické brýle na sport. Pro sportovně zaměřené pány i dámy máme nepřeberné množství modelů brýlových obrub vhodných pro čiré ale i sluneční nebo samozatmavovací sluneční brýle. Umíme vyrobit brýle na sport i v prohnuté variantě perfektně kopírující Váš obličej. 

Image​​Image


​​​​​​

sleduj náš svět brýlí s námi

OPTIKA Hradec Králové


MULTIFOKÁLNÍ ČOČKA VARILUX X SERIES UMOŽŇUJE POHODOVĚJŠÍ VIDĚNÍ NA BLÍZKO A STŘEDNÍ VZDÁLENOST

ORIGINÁLNÍ GRAVŮRA NA VAŠICH ČOČKÁCH


Nově nabízíme možnost vtipného detailu pro vaše brýle. Nechte si od nás na čočku vašich nových brýlí vytvořit osobní gravůru, vybrat si můžete ze široké škály písma, obrázků nebo symbolů.

Brýle Hradec Králové


BRÝLOVÉ ČOČKY EYE DRIVE 

Brýlové čočky EyeDrive® s technologií Reflect Control jsou ideální pro každého, kdo tráví mnoho času na silnici.

Brýle pro řidiče Hradec Králové


Nezapomeňte sledovat naše slevové akce a novinky! Díky naším akcím můžete v pravou chvíli ušetřit nemalé částky!

Pro stálé zákazníky máme připraveny zákaznické slevy a také naší zákaznickou kartu!

zákaznické slevy Hradec Králové


PROVOZNÍ DOBA

PONDĚLÍ - PÁTEK         8.00 - 18.00 hodin                                                 SOBOTA         9.00 - 12.00 hodin

Image

KDE NÁS NAJDETE?

OPTIKA IVA DLOUHÁ
Gočárova 1000
Hradec Králové
50002
Česká republika
IČ:
DIČ

www.optikadlouha.cz


DRŽITEL TITULU VARILUX SPECIALISTA

Varilux Hradec Králové​​


NABÍZÍME KVALITNÍ OPTICKÉ ZBOŽÍ NEJEN TĚCHTO RENOMOVANÝCH ZNAČEK

 


INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ DLE ZÁKONA O EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.