POVRCHOVÉ ÚPRAVY BRÝLOVÝCH ČOČEK A OCHRANA ZRAKU


CRIZAL

ImageNyní, všechny brýlové čočky Crizal nabízejí tu nejlepší  UV ochranu* ve své kategorii díky exkluzivnímu UV filtru.  Tento UV filtr blokuje  100% UVA a UVB záření a eliminuje UV odrazy od zadní plochy brýlových čoček. Celá rodina produktů Crizal  nyní přichází s E-SPF25* pro brýlové čočky na každý den a 50+** pro Crizal Sun UV na slunečních brýlových čočkách.

E-SPF 25 znamená, že Vaše oči jsou až 25-krát lépe chráněny, než bez brýlových čoček*.

Prosím, mějte na paměti: Čiré brýle nemohou nahradit brýle sluneční, speciálně v letním období. Širší brýlové obruby redukují množství UV záření vstupující přímo do očí ze stran. 

Image


CRIZAL PREVENCIA

ImageUV a modro-fialové světlo je všude:

  • Venku: Slunce během celého roku bez ohledu na počasí (slunečné, oblačné, deštivé, atd.) vyzařuje modro-fialové světlo.
  • Uvnitř:  Modro-fialové světlo je přítomné v  LED a fluorescenčních světelných zdrojích, které jsou součástí většiny moderních zařízení (počítače, tablety, smartphony a pod.)

Image

 


CRIZAL TRANSITIONS

ImageVaše oči jsou extrémně citlivé a UVA a UVB záření má přímý a kumulativní vliv na zdraví Vašich očí, urychluje jejich stárnutí a výskyt katarakty (šedého zákalu). Mimo jiné může ostré světlo způsobit nižší komfort vidění, ale i bolest.

Nové brýlové čočky Crizal Transitions Signature chrání Vaše oči před nebezpečným UV zářením a okamžitě se adaptují na měnící se světelné podmínky tak, aby co nejlépe ochránili Váš zrak.

Crizal  Transitions jsou vhodné pro nositele v každém věku a poskytují každodenní pohodlí, ochranu a komfort při vidění.  Vzhledem k tomu, že dětský zrak je třikrát více náchylnější na poškození nebezpečným slunečním zářením, jsou tyto brýlové čočky velmi vhodné pro děti, protože oční čočka do 12 let není u dětí ještě plně vyvinuta.


TRANSITIONS XTRACTIVE

ImageBrýlové čočky XTRActive™ jsou pokrokové přizpůsobivé čočky, které na denním světle intenzivně ztmavnou. Ztmavnou také v autě, a v místnosti mají příjemné tónování.


OPTIFOG

Běžným problémem, který trápí uživatele brýlí, je zamlžování s možným zastřením vidění a nepříjemnými problémy – nežádoucím a nekontrolovatelným "zaslepením", ke kterému může docházet neočekávaně a které může nepříznivě ovlivňovat každodenní život.

Pro řešení tohoto problému vyvinula společnost Essilor po intenzivním výzkumu a vývoji pokrokovou brýlovou čočku Optifog s jedinečnou ochranou proti zamlžování.

Image

Image