JE TI 40+ A NECHCEŠ NOSIT MULTIFOKÁLY PROTOŽE NA DÁLKU VIDÍŠ DOBŘE? NEBO NAOPAK MULTIFOKÁLY NOSÍŠ, ALE U POČÍTAČE BYS OCENIL ŠIRŠÍ ZORNÉ POLE? VYUŽIL BYS SPÍŠE SOFISTIKOVANÉ BRÝLE K POČÍTAČI?

Uvažujete o pohodlných brýlích na čtení a k počítači? Brýlích které Vám zajistí dobré vidění na více vzdáleností? Brýle se kterými uvidíte na klienta se kterým komunikujete a zároveň na drobně psaný text?

PŘIJĎTE SE K NÁM PORADIT.  BRÝLOVÉ ČOČKY VARILUX DIGITIME JSOU NYNÍ ZA POLOVIČNÍ CENU! Akce platí do konce listopadu 2021.

Image


BRÝLE NA FKSP?

Dostáváte- li od svého zaměstnavatele možnost čerpat příspěvky z FKSP, můžete je využít na nákup brýlí v naší oční optice. 

Co znamená FKSP? Není to žádné zaklínadlo, ale jednoduše zkratka, pod kterou se ukrývá delší název fondu. Fond kulturních a sociálních potřeb je fondem s finančními prostředky, které mohou zaměstnanci využít jako benefit. Takové fondy vytvářejí pro své zaměstnance státní a příspěvkové organizace, ale i některé soukromé firmy a obchodní společnosti.

Čerpání FKSP prostřednictvím naší optiky je jednoduché. Brýle, které si u nás objednáte, fakturujeme Vašemu zaměstnavateli. Na Vás už pak zbývá jen vyzvednutí zakázky a vidění v nových brýlích.

Přijďte se poradit a využijte zároveň naší nabídku měření zraku nebo konzultace multifokálního vidění zdarma k brýlím od nás.

Image


MĚŘENÍ ZRAKU S OBJEDNÁNÍM

NOVĚ MŮŽETE NA NAŠICH STRÁNKÁCH VYUŽÍT REZERVACI TERMÍNU MĚŘENÍ ZRAKU NEBO KONZULTACI MULTIFOKÁLNÍCH BRÝLÍ.

Image

 


VYUŽIJTE NAŠÍ NABÍDKU NA DRUHÉ VÝROBNÍ BRÝLOVÉ ČOČKY ZDARMA :)

Pokud se Vám u nás zalíbí dvoje nové brýle a budete váhat, které jsou vlastně lepší, možná Vám dilema vyřeší naše nabídka jedněch brýlových čoček zdarma. Zákazníci, kteří se bez brýlí neobejdou by ostatně měli myslet na druhé náhradní brýle pro strýčka Příhodu. Toto je řešení pro každého, který využije dvoje nové brýle ve stejných dioptriích. Přijďte se poradit a využijte zároveň naší nabídku měření zdarma pro Vaše pohodového vidění.

Image


MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE? U NÁS MŮŽETE VYUŽÍT NABÍDKY 1+1 VARILUX ......VAŠE PROGRESIVNÍ ČOČKY OD FIRMY ESSILOR :)

 

Image​​​

Obtěžuje vás neustálé střídání brýlí? Máme pro vás řešení - brýlové čočky VARILUX vám usnadní život! Jak s multifokálními brýlemi uvidíte, Vám nově rádi předvedeme.  Neváhejte a přijďte se k nám zeptat na akci VARILUX 1+1! Při koupi jednoho páru čoček a obruby, můžete využít naší nabídky druhého páru čoček zdarma. Nabídka platí vždy pro jednoho nositele a při zakoupení druhé brýlové obruby v hodnotě min. 3000,- Kč. Jde o jedinečnou příležitost pořídit si druhé multifokální brýle ve formě např. slunečních či samozatmavovacích brýlí apod. 

Pro vysvětlení MULTIFOKÁLNÍ znamená odborně PROGRESIVNÍ ...buďte moderní a progresivní a přijďte se k nám informovat o současných možnostech pohodového vidění.

Naše akce na podporu nošení multifokálních resp. progresivních brýlí trvá nově do odvolání.


PREVENCE A DOPORUČENÍ JAK SI CHRÁNIT OČÍ PŘED COVID - 19

Nedotýkejte se obličeje. Nedotýkejte se očí, nosu, úst, nemáte-li umyté ruce.

Nedotýkejte se nahodile svého obličeje, děláme to mimoděk bohužel každý. Preventivně mějte stále bezvadně umyté ruce. Vyhněte se i tření očí. Snížíte tak riziko infekce. Pokud se z nějakého důvodu musíte dotknout očí nejprve si pečlivě umyjte ruce mýdlem (nejlépe antibakteriálním) a vodou a to po dobu minimálně 60 sekund.

Chraňte své oči nošením brýlí, dioptrických, slunečních nebo ochranných.

Brýle jsou účinnou ochranou pomůckou, které vaše oči mohou ochránit před kapénkami obsahujícími viry. Neposkytují 100% ochranu, ale je to jedna z dalších pomůcek kromě roušky, kterou můžeme využít a svou ochranu tak zvýšit při denodenním fungování. Naše oční sliznice jsou jedny z nejohroženějších.

Brýle čistěte a omývejte vlažnou mýdlovou vodou po kontaktu s lidmi nebo po příchodu z venkovního prostředí.

Na omývání brýlí používejte jar nebo tekuté mýdlo a vodu, osušte vypraným vyžehleným kapesníkem nebo textilní dětskou plínou. Nečistěte své brýle desinfekcí ani čistidlem obsahujícím líh, mohou vaše oči podráždit a brýlové čočky nevratně poškodit. Pokud se vám brýle při nošení ochranných roušek či respirátorů mlží, můžete si u nás zakoupit a vyzkoušet sprej proti zamlžování brýlových čoček.

Své brýle nikomu nepůjčujte. Pokud si brýle odložíte, použijte své  brýlové pouzdro a zamezte kontaktu jiných lidí s vašimi brýlemi.

Nesdílejte předměty, jako jsou brýle, pouzdra na brýle a natož pak dokonce pouzdra na kontaktní čočky, nepůjčujte nikomu své oční kapky, řasenky, oční stíny, make-up, polštáře, osušky a ručníky. Dodržováním těchto pravidel chráníte sebe, ale také všechny ostatní.

Vyhněte se používání kontaktních čoček.

Uživatelé kontaktních čoček mají zvýšené tendence dotýkat se svých očí, aniž by o tom přemýšleli. Nejlepší ochranou před nechtěným zanesením infekce z rukou na oční sliznice je za současné situace vyměnit kontaktní čočky za brýle. Pokud vám brýle chybí, přijďte k nám do optiky, máme otevřeno a rádi vám pomůžeme. Brýle budete mít během 2-3 dnů k vyzvednutí.

Máte-li přesto potřebu kontaktní čočky nosit, dodržujte v úzkostlivě optometristou stanovené postupy péče o kontaktní čočky a pečlivě až přehnaně dbejte i na hygienu rukou.

Extrémní pozornost věnujte pečlivému mytí rukou antibakteriálním mýdlem před a po manipulaci nebo dotyku s vašimi kontaktními čočkami, pouzdrem na kontaktní čočky nebo prostředky péče o ně.


DÁRKOVÉ POUKAZY

Přemýšlíte o praktickém dárku pro manželku, manžela, maminku, tátu, dceru, syna, ségru, bráchu, dědu a babičku nebo tchýni? Nové brýle nebo příspěvek na ně ocení každý. V naší optice můžete zakoupit krásný dárkový poukaz v hodnotě 500Kč, 1000Kč, 2000Kč, 5000Kč nebo na konkrétní částku dle vašeho uvážení :)

Poukazy lze využít na nové brýle, ale i na jakoukoliv jinou zakázku nebo nákup u nás v optice. Jako bonus lze využít služby měření očí zdarma. Poukazy nemají žádné časové omezení.Image

 


AKCE 1+1 NA DĚTSKÉ NEROZBITNÉ BRÝLOVÉ ČOČKY S OCHRANOU PROTI UV ZÁŘENÍ A ZÁŘENÍ Z MONITORŮ

K nerozbitným čočkám s ochranou před nebezpečným UV zářením nebo čočkám vhodným k počítači (Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Prevencia) získáte druhý pár brýlových čoček zdarma a navíc bezva dárek plyšovou sovičku :)

Zvolit můžete jak brýlové čočky čiré, tak i sluneční. 

Naše akce na podporu nošení brýlových čoček s kvalitní antireflexní vrstvou trvá do konce roku 2019 nebo do odvolání.

Image

Image

 

 


ZBRUSU NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY

Image

Nevíte čím obdarovat babičku, dědu, maminku, tátu, ségru, bráchu, dceru, syna, kamarádku, kamaráda, hodnou paní od vedle nebo paní učitelku? Přejete si nové brýle a Vaši blízcí se trápí myšlenkami čím Vás obdarovat? Napovězte jim. Máme pro Vás nové luxusní dárkové poukazy, kterými je možné platit brýle i ostatní zboží v naší optice, navíc jako bonus lze využit služeb měření zraku naším zkušeným optometristou. Praktický narozeninový nebo vánoční dárek, který udělá radost každému nositeli brýlí, ať už dioptrických, nebo slunečních.

Poukazy jsou v hodnotě 500, 1000, 2000, 5000Kč nebo ve variantě částky na přání zákazníka. Za dárkové pokazy můžete platit v hotovosti, platební kartou nebo platebními poukázkami Sodexo, Benefit Plus, Cadhoc a Unišek.

Image


DĚTSKÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ UKONČENA

Sešla se nám kupa nádherných obrázků od šikovných dětí a bylo těžké vybrat jen pár vyvolených. Oceněny byly nakonec všechny obrázky a některé z nic jsou nyní připravovány pro tisk na čistící mikrovláknové utěrky na brýle. Utěrky budou dělat radost při čištění brýlí všem našim zákazníkům. Děkujeme za Váš čas! 

VÍTĚZNÉ OBRÁZKY

ImageImageImage


SAMOZATMAVOVACÍ ČOČKY TRANSITIONS V REŽIMU ​MILUJ NEBO VYMĚŇ

Image

Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si u nás se slevou 20% samozatmavovací dioptrické čočky Transitions.

Pokud stále váháte vyzkoušejte brýlová skla Crizal Transitions právě nyní bez rizika. Nebudete-li s novými samozabarvovacími brýlovými skly 100% spokojeni, budou vám vyměněny za ekvivalentní čirá skla.

Naše akce na podporu nošení samozatmavovacích brýlí trvá do odvolání.

​​​Image​​Image​​


ORIGINÁLNÍ GRAVŮRA NA VAŠICH ČOČKÁCH

Nově nabízíme možnost vtipného detailu pro vaše brýle. Nechte si od nás na čočku vašich nových brýlí vytvořit osobní gravůru, vybrat si můžete ze široké škály písma, obrázků nebo symbolů.

Image


ŘIĎTE BEZPEČNĚ A NECHTE SVÉ OČI ODPOČÍVAT BEZ OHLEDU NA DENNÍ ČI NOČNÍ DOBU A POČASÍ

ImageTéměř každý druhý řidič se cítí omezován odlesky světla při řízení.
Brýlové čočky EyeDrive® s technologií Reflect Control jsou ideální pro každého, kdo tráví mnoho času na silnici. Tyto brýlové čočky přinášejí:
- Výrazně nižší pocit oslnění
- Vyšší kontrast
- Široké zorné pole

EyeDrive® byl speciálně navržen pro vidění bez námahy během dne i v noci bez ohledu na počasí. Technologie Reflect Control minimalizuje obtěžující odlesky z různých světelných zdrojů a výrazně zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek.

V situacích, kdy se antireflexní brýlové čočky dostanou na hranice svých možností, EyeDrive®přináší mimořádné řešení, především za šera, za jízdy v noci nebo při špatném počasí.


​ESSILOR EYZEN ...novinka pro lidi pracující v digitalizovaném prostředí
ImageDopřejte svým očím odpočinek od digitálního života. Brýlové čočky Eyezen představují řešení pro všechny, kteří denně pracují s digitálními zařízeními a chtějí snížit zrakovou únavu. Unikátní technologie Eyezen Focus podporuje zaostřování zraku na ultra blízkou vzdálenost, například při používání smartphonů. Eyezen zahrnuje řadu jednoohniskových čoček určených pro nositele ve věku 20-45 let a řadu Varilux Eyezen určenou pro presbyopické zákazníky nad 45 let.​​


V naší optice nabízíme nově výběr těch pravých čoček pro vás pomocí virtuálního testu na moderním přístroji Nautilus.

Image​​Image​​​


CRIZAL PREVENCIA

Image

Čiré brýlové čočky se selektivní ochranou před nebezpečným UV zářením a modrofialovým světlem. Chraňte své oči každý den!


VÍTE ŽE ....?

Image

.Image


Nezapomeňte sledovat naše slevové akce a novinky! Díky naším akcím můžete v pravou chvíli ušetřit nemalé částky!

OPTIKA IVA DLOUHÁ
Gočárova 1000
Hradec Králové
50002
Česká republika
IČ:
DIČ