POSLEDNÍ NOVINKY V NAŠÍ NABÍDCE


NEVÁHEJTE A VYUŽIJTE PROBÍHAJÍCÍ NABÍDKY 1+1 VARILUX .......NA VAŠE PROGRESIVNÍ ČOČKY

 

Image​​​

Obtěžuje vás neustálé střídání brýlí? Máme pro vás řešení - brýlové čočky VARILUX vám usnadní život! Jak s multifokálními brýlemi uvidíte, Vám nově rádi předvedeme.  Neváhejte a přijďte se k nám zeptat na akci VARILUX 1+1! Při koupi jednoho páru čoček a obruby, můžete využít naší nabídky druhého páru čoček zdarma. Nabídka platí vždy pro jednoho nositele a při zakoupení druhé brýlové obruby v hodnotě min. 3000,- Kč. Jde o jedinečnou příležitost pořídit si druhé multifokální brýle ve formě např. slunečních či samozatmavovacích brýlí apod. 

Pro vysvětlení MULTIFOKÁLNÍ znamená odborně PROGRESIVNÍ ...buďte moderní a progresivní a přijďte se k nám informovat o současných možnostech pohodového vidění.

Naše akce na podporu nošení multifokálních resp. progresivních brýlí trvá nově do odvolání.


AKCE 1+1 NA DĚTSKÉ NEROZBITNÉ BRÝLOVÉ ČOČKY S OCHRANOU PROTI UV ZÁŘENÍ A ZÁŘENÍ Z MONITORŮ

K nerozbitným čočkám s ochranou před nebezpečným UV zářením nebo čočkám vhodným k počítači (Junior Airwear Crizal Kids UV nebo Junior Airwear Prevencia) získáte druhý pár brýlových čoček zdarma a navíc bezva dárek plyšovou sovičku :)

Zvolit můžete jak brýlové čočky čiré, tak i sluneční. 

Naše akce na podporu nošení brýlových čoček s kvalitní antireflexní vrstvou trvá do konce roku 2019 nebo do odvolání.

Image

Image

 

 


ZBRUSU NOVÉ DÁRKOVÉ POUKAZY

Image

Nevíte čím obdarovat babičku, dědu, maminku, tátu, ségru, bráchu, dceru, syna, kamarádku, kamaráda, hodnou paní od vedle nebo paní učitelku? Přejete si nové brýle a Vaši blízcí se trápí myšlenkami čím Vás obdarovat? Napovězte jim. Máme pro Vás nové luxusní dárkové poukazy, kterými je možné platit brýle i ostatní zboží v naší optice, navíc jako bonus lze využit služeb měření zraku naším zkušeným optometristou. Praktický narozeninový nebo vánoční dárek, který udělá radost každému nositeli brýlí, ať už dioptrických, nebo slunečních.

Poukazy jsou v hodnotě 500, 1000, 2000, 5000Kč nebo ve variantě částky na přání zákazníka. Za dárkové pokazy můžete platit v hotovosti, platební kartou nebo platebními poukázkami Sodexo, Benefit Plus, Cadhoc a Unišek.

Image


DĚTSKÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ UKONČENA

Sešla se nám kupa nádherných obrázků od šikovných dětí a bylo těžké vybrat jen pár vyvolených. Oceněny byly nakonec všechny obrázky a některé z nic jsou nyní připravovány pro tisk na čistící mikrovláknové utěrky na brýle. Utěrky budou dělat radost při čištění brýlí všem našim zákazníkům. Děkujeme za Váš čas! 

VÍTĚZNÉ OBRÁZKY

ImageImageImage


SAMOZATMAVOVACÍ ČOČKY TRANSITIONS V REŽIMU ​MILUJ NEBO VYMĚŇ

Image

Nyní máte jedinečnou příležitost pořídit si u nás se slevou 20% samozatmavovací dioptrické čočky Transitions.

Pokud stále váháte vyzkoušejte brýlová skla Crizal Transitions právě nyní bez rizika. Nebudete-li s novými samozabarvovacími brýlovými skly 100% spokojeni, budou vám vyměněny za ekvivalentní čirá skla.

Naše akce na podporu nošení samozatmavovacích brýlí trvá do odvolání.

​​​Image​​Image​​


ORIGINÁLNÍ GRAVŮRA NA VAŠICH ČOČKÁCH

Nově nabízíme možnost vtipného detailu pro vaše brýle. Nechte si od nás na čočku vašich nových brýlí vytvořit osobní gravůru, vybrat si můžete ze široké škály písma, obrázků nebo symbolů.

Image


ŘIĎTE BEZPEČNĚ A NECHTE SVÉ OČI ODPOČÍVAT BEZ OHLEDU NA DENNÍ ČI NOČNÍ DOBU A POČASÍ

ImageTéměř každý druhý řidič se cítí omezován odlesky světla při řízení.
Brýlové čočky EyeDrive® s technologií Reflect Control jsou ideální pro každého, kdo tráví mnoho času na silnici. Tyto brýlové čočky přinášejí:
- Výrazně nižší pocit oslnění
- Vyšší kontrast
- Široké zorné pole

EyeDrive® byl speciálně navržen pro vidění bez námahy během dne i v noci bez ohledu na počasí. Technologie Reflect Control minimalizuje obtěžující odlesky z různých světelných zdrojů a výrazně zvyšuje kontrast i za špatných světelných podmínek.

V situacích, kdy se antireflexní brýlové čočky dostanou na hranice svých možností, EyeDrive®přináší mimořádné řešení, především za šera, za jízdy v noci nebo při špatném počasí.


​ESSILOR EYZEN ...novinka pro lidi pracující v digitalizovaném prostředí
ImageDopřejte svým očím odpočinek od digitálního života. Brýlové čočky Eyezen představují řešení pro všechny, kteří denně pracují s digitálními zařízeními a chtějí snížit zrakovou únavu. Unikátní technologie Eyezen Focus podporuje zaostřování zraku na ultra blízkou vzdálenost, například při používání smartphonů. Eyezen zahrnuje řadu jednoohniskových čoček určených pro nositele ve věku 20-45 let a řadu Varilux Eyezen určenou pro presbyopické zákazníky nad 45 let.​​


V naší optice nabízíme nově výběr těch pravých čoček pro vás pomocí virtuálního testu na moderním přístroji Nautilus.

Image​​Image​​​


CRIZAL PREVENCIA

Image

Čiré brýlové čočky se selektivní ochranou před nebezpečným UV zářením a modrofialovým světlem. Chraňte své oči každý den!


VÍTE ŽE ....?

Image

.Image


Nezapomeňte sledovat naše slevové akce a novinky! Díky naším akcím můžete v pravou chvíli ušetřit nemalé částky!

OPTIKA IVA DLOUHÁ
Gočárova 1000
Hradec Králové
50002
Česká republika
IČ:
DIČ