PROGRESIVNÍ ČOČKY


Pokud je Vám více než 40 let a máte problémy s viděním, pravděpodobně trpíte presbyopií (vetchozrakostí), běžnou postupnou ztrátou vidění do blízka. Ale máme pro Vás dobrou zprávu: střídání brýlí na blízko a do dálky je již nimulostí. Nemusíte s sebou nosit další brýle na čtení ani, jako Vaši rodiče, nosit brýle s bifokálními čočkami rozdělenými viditelnou čarou. 

Progresivní brýlové čočky umožňují hladký přechod z vidění do dálky přes vidění do střední vzdálenosti až po vidění do blízka a zároveň minimalizují všechny přechodové korekce. To znamená, že progresivní brýlové čočky mají odstupňovanou optickou mohutnost a zmírňují tak namáhání očí a umožňují co nejpřirozenější vidění. 

Chcete-li poznat přirozené vidění na vlastní oči, navštivte nás, rádi Vám poradíme, jaký design brýlové čočky Varilux je pro Vás vhodný. Nezávazně Vám předvedeme test vidění s multifokálními čočkami ve vašich dioptriích.

 

VÁHÁTE ZDA MŮŽETE MÍT MULTIFOKÁLY?

...přijďte si k nám nezávazně vyzkoušet vidění s multifokálními brýlemi ...jsme na to nově zařízení ...ještě lépe než dříve 

...sestavíme Vám zkušební multifokální brýle ve Vašich dioptriích tak, aby jste si vyzkoušeli, jak Vám budou vyhovovat a co jejich nošení obnáší

Image

Image

Image

 

Samotná konstrukce multifokálních resp. progresivních čoček může být různá...

Image

Image

Image

Image