DĚTSKÉ BRÝLE A DOPLŇKY


VÍTE, ŽE 1 ZE 4 DĚTÍ NEVIDÍ DOBŘE NA TABULI?

K nejčastějším očním vadám u dětí patří krátkozrakost, dalekozrakost, tupozrakost a šilhavost. Při dalekozrakosti dítě špatně rozeznává předměty ve své blízkosti, takže si knížky a obrázky přikládá blízko k očím. Často jsou děti rychle unavené a mohou si stěžovat na bolesti hlavy. Krátkozrakosti si nemusíte vůbec všimnout, často dítě neomezuje a projeví se, když dítě ve škole nevidí na tabuli a večer ho pobolívá hlava. Obě tyto vady lze řešit celkem jednoduše - brýlemi.

Image

BEZPEČNOST NA PRVNÍM MÍSTĚ

Díky své odolnosti jsou pro děti nejlepší brýlové čočky z materiálu Airwear.

  • 12x odolnější proti rozbití než běžná brýlová čočka
  • o 30% tenčí než běžná brýlová čočka

Image

ODOLNÉ BRÝLOVÉ ČOČKY

Kromě bezpečnosti brýlových čoček je také velmi důležitá ochrana jejich povrchu. Dětské brýlové čočky tak budou odolné proti otiskům, poškrábání, dešti, prachu, snadno se budou čistit a budou omezeny i rušivé odlesky. Pro ochranu povrchu dětských brýlových čoček doporučujeme povrchovou úpravu Crizal.

Image

Image


PRO NAŠE DĚTSKÉ ZÁKAZNÍKY NABÍZÍME ŠIROKÝ VÝBĚR OBROUČEK, SLUNEČNÍCH BRÝLÍ A DOPLŇKŮ

Vše pro děti již od 9. měsíců. Moderní pohodlné rámečky, rámečky pro nejmenší dětičky, sportovní a sluneční brýle vhodné pro dioptrické čočky. Velké množství dětských okluzorů, zarážky, gumičky, veselá pouzdra atd.

Image​​

Image

Image​​​


BRÝLE PRO MALÉ NEPOSEDY A SPORTOVCE

 


SPRÁVNÁ APLIKACE OČNÍHO OKLUZORU


DĚTSKÉ LYŽAŘSKÉ BRÝLE

Potřebuje Vaše dítě lyžařské brýle s dioptrickou vložkou? Máme řešení pro malé i větší děti. Dioptrická vložka je kompatibilní s různými lyžařskými brýlemi, stačí do ní vyrobit dioptrie na míru a vyrazit na svah.

Image

​​Image


VÍTE ŽE ...?

Image